fbpx

Dynamika sukcesu

Szkolenie, na którym poznasz co jest Twoim naturalnym talentem i poznasz źródło FLOW.

18 października, Kraków

Każdy człowiek dąży do osiągania sukcesów w swoim życiu. Sukces jest jednak pojęciem bardzo subiektywnym. Dla każdego człowieka w czasie trwania życia, definicja sukcesu może się zmieniać. W sukcesie nie da się trwać. Jeśli człowiek zrealizuje jakiś cel, uzna go za sukces, potrafi się nim nacieszyć, to po jakimś czasie ten sukces staje się normą, oczywistością.

Pojawiają się zatem nowe cele, nowe dążenia do sukcesu. I ta sekwencja się ciągle zmienia w czasie.

Sukces nie jest statyczny tylko dynamiczny.

Można postawić pytanie: czy istnieje jedna recepta na sukces dla każdego człowieka?

Obecnie istnieje obfitość nurtów, teorii, nauk, technik, a nawet badań naukowych odpowiadających na pytania: co człowiek musi zrobić, aby był szczęśliwy, czego potrzebuje do szczęścia, aby mógł to uznać za sukces?

I czasami nie wiadomo, czego się uczyć, co wdrażać w pierwszej kolejności, aby mieć rezultaty i osiągnąć sukces.

Czy wiesz co wybrać, na czym się skupić i jaki kierunek należy obrać, aby w swoim życiu osiągnąć swój własny sukces i iść do niego jak najkrótszą drogą?

Odpowiedzią jest to szkolenie.

Szkolenie Dynamika sukcesu opiera się na jednej z najskuteczniejszych mentalnych technologii jaką poznała ludzkość, czyli Dynamice Flow.

Najważniejszy w sukcesie jest człowiek. Ponieważ ludzie są różni, to nie można jedną miarą potraktować każdego człowieka. Istnieje prosta droga składająca się z czterech etapów do trafnego, dedykowanego dla indywidualnego człowieka, określenia jego strategii sukcesu.

 

Krok 1. Dobrze jest wiedzieć KIM JESTEŚ. Co lubisz, jakie masz naturalne kompetencje, aby z obfitości informacji wybierać te, które są dla Ciebie użyteczne.

Krok 2. Potrzebujesz wiedzieć GDZIE JESTEŚ. Każdy człowiek znajduje się na określonym poziome własnego rozwoju, w różnym stopniu opanował umiejętność obsługi samego siebie. Można to porównać do mapy. Mapa jest użyteczna dopiero wtedy, gdy wiesz, w którym miejscu na tej mapie jesteś. Wtedy dopiero widzisz swoje położenie w całym otoczeniu.

Krok 3. Tutaj czas na określenie DOKĄD CHCESZ DOJŚĆ. Czyli Twój cel, Twój sukces jaki chcesz doświadczyć. W kontekście mapy, określasz dokąd chcesz dotrzeć: nad morze, w góry, do innego kraju?

Krok 4. Teraz jesteśmy gotowi do określenia STRATEGII NA SUKCES. Na Twój sukces. Skoro wiesz kim jesteś i gdzie jesteś oraz dokąd chcesz dotrzeć, to teraz możliwe jest określenie kolejnych kroków jakie masz do wykonania, aby w założonym czasie zrealizować swój cel, osiągnąć sukces. Strategia określona krok po kroku,jest dedykowana dla Ciebie.

Dla każdego człowieka istnieje bowiem JEDNA strategia właściwa na dany moment w CZASIE.

Najważniejsze jest, aby nie robić wszystkiego na raz, nie być w bezsensownej „bieżączce”, nie biegać „z pustymi taczkami” albo „bez głowy”. Chodzi o to, aby działać właściwie dla siebie, bez pośpiechu i ze spokojem, na dodatek we flow, więc z lekkością i przyjemnością. Rezultaty „przychodzą wtedy same”!  

Po co Ci znajomość własnego Flow?

Bo bez niego poruszasz się za bardzo po omacku, intuicja Cię prowadzi, jednak czasami być może za cicho mówi
albo Ty za słabo słuchasz albo wątpisz, czy to oby naprawdę o to chodzi? 
Wątpliwości zabierają energię, zabierają czas, porywają w wewnętrzny świat analizowania możliwych wariantów. 

Agenda

9:00 – 9:50 Rejestracja uczestników

10:00 – 11:15 Dlaczego ludzie są różni i co z tego wynika dla Ciebie w praktyce?

11:15 – 11:45 Przerwa kawowa

11:45 – 13:00 Skuteczna komunikacja i współpraca między ludźmi przy realizacji zadań i projektów, czy jest w ogóle możliwa?

13:00 – 14:00 Lunch

14:00 – 15:45 Na czym polega wdrażanie zmian czyli nasz rozwój w codziennym życiu?

15:45 – 16:15 Przerwa kawowa

16:15 – 18:00 Sedno Twojej tożsamości, jakie kroki i w jakiej kolejności wdrożyć, aby zacząć już teraz czuć się człowiekiem sukcesu i nie odkładać tego na jutro.

Kto prowadzi szkolenie?

Założycielka firmy szkoleniowej LIBERSO Master Your Flow, która prowadzi szkolenia i doradztwo w zakresie budowy strategii zrównoważonego wzrostu z wykorzystaniem naturalnych talentów członków organizacji klienta. Justyna Liber to niezwykle skuteczna, kompetentna i pełna energii entuzjastka rozwoju efektywności zespołów poprzez odkrywanie i właściwe wykorzystywanie indywidualnych talentów ludzi. Posiada dar mówienia o skomplikowanych tematach w bardzo prosty i przystępny sposób, często z olbrzymią dawką humoru. Posiada 16 – letnie doświadczenie w sprzedaży w międzynarodowych korporacjach,gdzie zarządzała wielomilionowymi projektami, które wymagały natychmiastowego tworzenia zespołów o wysokiej wydajności.

Przy jej wsparciu blisko tysiąc osób odkryło swoje źródło flow. Ma za sobą ponad 150 dni warsztatowych w organizacjach biznesowych z zespołami, które odkrywały własne możliwości korzystania z flow na poziomie zespołu, co przekładało się na: wzmocnienie poczucia własnej wartości, poprawę komunikacji, wzrost rezultatów biznesowych. Zrealizowała kilkadziesiąt wystąpień publicznych inspirując innych do bycia sobą i umiejętnego korzystania z własnego flow po to, aby doświadczać szczęścia w życiu – nie tylko zawodowym, ale i prywatnym.

OSIĄGNIĘCIA

Politechnika Wrocławska, mgr inż., Akademia Ekonomiczna we Wrocławiu, tytuł MBA na Uniwersytecie Teeside w Wielkiej Brytanii, tytuł EFG (European Financial Guide) na Europejskiej Akademii Planowania Finansów, akredytowany Flow oraz Performance Consultant Talent Dynamics. Jako Globalny Partner Entrepreneurs Institute Rogera Hamiltona wprowadziła Dynamikę Talentów do Polski w 2014 roku.

PUBLIKACJE

„Zamień Flow na Cash Flow”, publikacja w trakcie procesu wydawniczego. Korekta merytoryczna oraz wstęp do polskiego wydania „Strategia Milionera, Spersonalizowana droga do sukcesu finansowego” Rogera Hamiltona, wydawca Onepress.

Justyna Liber

Gdzie i kiedy?

18 października

Hotel  Swing

ul. Dobrego Pasterza 124

31-416 Kraków

 

Twoja inwestycja: 499zł

 

Zadzwoń do nas

+48 733 250 350

Napisz do nas

kontakt@spatiumdg.pl