fbpx

Partnerzy

Poznaj naszych partnerów, którzy stale poszerzają swoją wiedzę i możliwości

Quantum

Firma Quantum specjalizuje się w zakresie odszkodowań. Dzięki niej otrzymasz bezpłatnie indywidualnie przydzielonego Prawnika na cały okres współpracy z którym będziesz miał stały, bezpośredni kontakt. Co więcej, otrzymasz dostęp do systemu CRM, dzięki czemu z pozycji telefonu/komputera będziesz mógł śledzić postępy w swojej sprawie z dowolnego miejsca na Ziemi.

To gwarancja rzetelności i profesjonalizmu oraz 100% wygranej!

Zobacz więcej

Trisana

Z Trisaną zadbasz przede wszystkim o swoje zdrowie.  Firma tworzy produkty z naturalnych składników, które są łatwo przyswajane i przebadane
naukowo. Bazując na medycynie naturalnej i wiedzy naukowej nowoczesnej farmacji tworzy produkty najwyższej jakości dla lepszego i zdrowszego życia. Działa wśród liderów na szybko
rozwijającym się rynku, jako atrakcyjna firma dla nowoczesnej pielęgnacji zdrowia, ładnej sylwetki i urody.

Zobacz więcej

EBI24

Ebi 24 – prosty i intuicyjny w obsłudze system wspomagający prowadzenie biura i obieg dokumentów, pozwalający na archiwizowanie i katalogowanie dokumentów elektronicznych, a także przesyłanie ich między użytkownikami.

EBI24 ma za zadanie ułatwić zarządzanie finansami w firmie i usprawnić proces przechowywania, przetwarzania i wymiany dokumentów. Pozwala zamienić dokumentację papierową na elektroniczną w części lub całości przy pełnej kontroli obiegu dokumentów bez konieczności korzystania ze standardowych przesyłek pocztowych z potwierdzeniem odbioru.

Zobacz więcej

Studio Figura Babski Raj

Studio Figura Babski Raj zostało stworzone z myślą o kobietach, które marzą o wymodelowanej sylwetce i zrzuceniu zbędnych kilogramów. Studio zapewnia poczucie swobody i komfortu, gdzie mile spędzisz czas. Zespół poprzez indywidualne konsultacje dobierze odpowiedni program treningowo-zabiegowy i spersonalizowaną dietę . Zapewni także wsparcie , aby wspólnie został osiągnięty zamierzony cel. Studio oferuje również zabiegi kosmetyki estetycznej, kosmetyki pielęgnacyjne oraz masaż manualny.

Convertio – Agencja Interaktywna

Pełne wsparcia techniczne i wizualne podnoszące Twoją sprzedaż online. Wspieramy firmy w zakresie marketingu internetowego dostarczając odpowiednich narzędzi oraz strategii. Konstruujemy modele biznesowe, przeprowadzamy konsultacje, prowadzimy marketing w social media oraz tworzymy narzędzia tj. strony, sklepy internetowe.

Zobacz więcej

Mary Kay

MARY KAY to wysokiej jakości produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i makijażu. To także Spotkania Kosmetyczne – rozmowy o kosmetykach, pielęgnacji, nowych trendach i życiu. Dorota Ożóg – Niezależna Dyrektor Sprzedaży Mary Kay prowadzi konsultacje online oraz Warsztaty Odwagi dla Kobiet. Jej życiową pasją jest pomaganie kobietom wierzyć w siebie, wydobywać ich naturalne piękno i żyć zgodnie z naturalnymi talentami.

Zobacz więcej

Medynia Kuchnia Rzemiosło

Firma Medynia Kuchnia Rzemiosło powstała z połączenia miłości do ludzi, pięknych przedmiotów, lokalnego patriotyzmu i miłości do tego co naturalne. Są to ręcznie wykonane naczynia oddające piękno naturalnych materiałów. Powstały z fascynacji polskim rzemiosłem i przedmiotami użytkowymi wykonanymi według tradycyjnych i sprawdzonych technik.

Produkty przeznaczone są do każdego domu. Doskonale sprawdzają się w niebanalnych kompozycjach wystroju wnętrz i znakomicie podkreślają jego unikatowy charakter.

Zobacz więcej

Magnitica Lashes

Magnitica Lashes to wysokiej jakości produkty do przedłużania oraz zagęszczania rzęs i brwi. Magnitica to jakość i elegancja! Już od ponad 5-ciu lat dba o to aby każda stylistka mogła pracować na wysokiej jakości produktach, które odmienią każde spojrzenie. Powstała z pasji do upiększania. Stylistki pracują na akcesoriach, które spełnią marzenia kobiet o pięknym, uwodzicielskim spojrzeniu. Stawia na rozwój i poszerzanie swojej oferty, dlatego stale dodaje nowe, sprytne produkty, ułatwiające pracę stylistek i czyniące ją bardziej komfortową.

Ekipę tworzą same Kobiety, dlatego idealnie rozumieją potrzeby stylistek.

Zobacz więcej

Witek Home

WITEK HOME – to nowoczesne centrum handlowe o powierzchni ekspozycyjnej 35 tys. m 2 oferujące najwyższej jakości produkty wyposażenia i dekoracji wnętrz: meble, wykładziny, dywany, oświetlenie, firany i zasłony, rolety, karnisze, farby, tapety, dekoracje ścian, szkło i porcelanę, łazienki, wyposażenie gastronomii oraz okna i drzwi.

WITEK HOME to produkty o unikatowym designie, trwałe oraz dopasowane do potrzeb i budżetu.  Zapewniamy kompleksową obsługę od fachowej porady, przez pomiar, transport i montaż.

WITEK HOME –  SPEŁNIAMY MARZENIA O WNĘTRZACH IDEALNYCH

Zobacz więcej

WIWN.PL

Firma WIWN prowadzi szkolenia z zakresu inwestowania w nieruchomości, działa na rynku od ponad 3 lat i przeszkoliła już blisko 800 osób z całej Polski.

Strategia oparta jest o FLIPY (szybki obrót nieruchomościami) i przygotowana jest dla osób, które mają zdolność kredytową i motywację do działania. Unikalny program nauczania, przedstawia jak wybrać, kupić i wyremontować nieruchomość, a następnie sprzedać lub wynająć z zyskiem.

ZAGWARANTUJ SOBIE ZYSK!

Zobacz więcej

Zadzwoń do nas

+48 733 250 350

Napisz do nas

kontakt@spatiumdg.pl