fbpx

Sprzedaż doskonała

Z całą pewnością sukces w sprzedaży nie jest dziełem przypadku.

Najlepsi sprzedawcy regularnie pracują ze sobą i z tym jak każdego dnia realizują własne obowiązki.

4 października, Kraków

Podczas SZKOLENIA zostanie zrealizowany poniższy PROGRAM:

 

1. Nowa mapa skutecznej sprzedaży – poznaj współrzędne, które prowadzą do sukcesu w pracy z klientem.

2. Sprzedaż strategiczna – przygotuj siebie i swoją ofertę, tak aby precyzyjnie trafiać do kolejnych klientów, którzy ją kupią.

3. Elevator pitch – poznaj narzędzie, dzięki któremu każde spotkanie z klientem przemienisz z łatwością na sprzedażową szansę. Wypracuj własną mowę sprzedażową, za pomocą której w ciągu minuty sprzedasz oferowane możliwości dowolnemu, potencjalnemu klientowi.

4. Zaufanie w relacji z klientem – odkryj niebywale praktyczny i sprawdzony w sprzedaży sposób na zdobywanie zaufania podczas każdej rozmowy z potencjalnym klientem. Będziesz zaskoczony skutecznością i prostotą tego podejścia.

5. Mentalny trening elitarnego sprzedawcy – dowiedz się jak błyskawicznie budować i zarządzać własnym nastawieniem w pracy z klientem. Zaprojektujesz indywidualną sentencję mentalną, która za każdym razem wzniesie Cię na motywacyjne wyżyny.

6. Porażka w sprzedaży – dowiedz się jak w mądry sposób przekuwać każdą trudną sytuację (np.: odrzucenie klienta) w nowe możliwości dla siebie. Zbuduj w sobie kompetencje sprzedawcy, który nieustępliwie i z entuzjazmem wychodzi po kolejnych klientów.

7. Sprzedażowy język perswazji – poznaj wybrane zwroty i wyrażenia, których świadomość może być kluczowa dla sukcesu w Twojej sprzedaży. Zostań profesjonalistą, który jeśli mówi to robi to świadomie i precyzyjnie – w trosce o swój wynik i najwyższy komfort rozmówcy.

8. Klient z reklamacją – dowiedz się co zrobić, aby profesjonalnie obsłużyć niezadowolonego klienta. Poznaj sposób na to, aby w trudnej sytuacji jeszcze bardziej wzmocnić swoje relacje z klientem i zyskać ambasadora swojego profesjonalizmu.

Warsztat SPRZEDAŻ DOSKONAŁA jest jednym z nielicznych programów, który w swoim zakresie porusza
i rozwija wybrane kompetencje z zakresu inteligencji emocjonalnej (EQ) w sprzedaży.

 

Brak szczególnych wymagań wstępnych.

Czas trwania szkolenia:  8 godzin lekcyjnych.

Szkolenie z elementami warsztatu.

Nawigujesz po swój sukces, albo dryfujesz realizując cele innych.

Agenda

9:00 – 9:50 Rejestracja uczestników

10:00 – 11:30 I Moduł

11:30 – 11:45 Przerwa kawowa

11:45 – 13:30 II Moduł

13:30 – 14:30 Lunch

14:30 – 16:00 III Moduł

16:00 – 16:15 Przerwa kawowa

16:15 – 18:00 VI Moduł

Kto prowadzi szkolenie?

Aleksander Sienkiewicz

Certyfikowany Trener Structogram, Trener Nowej Psychologii Sprzedaży – kierunku rozwoju teorii i praktyki sprzedaży oraz pracy z klientem, którego standardy współtworzył i przekazywał jako jeden z pierwszych w Polsce.

Autor książki – poradnika „Halo? Sprzedaż!” oraz innowacyjnego szkolenia audio: „XII – Teraz Twoja kolej”.

Polski prelegent podczas pierwszego i największego w Polsce Międzynarodowego Kongresu Osiągnieć NAC 2013, który na sali zgromadził ponad 4000 osób z całej Polski i Europy.

Od początku kariery związany ze sprzedażą, konsultingiem i zarządzaniem. Jeszcze na studiach doradzał w zespole konsultingowym w Ministerstwie Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej. W sprzedaży przeszedł ścieżkę kariery od account’a do wiceprezydenta spółki. Uczestniczył w budowie kilku biznesów i grup kapitałowych. Od ponad dziesięciu lat działając na własny rachunek z powodzeniem łączy potencjał komunikacji reklamowej z praktycznym i kompetencyjnym wsparciem doradczym i szkoleniowym klientów niemal ze wszystkich branż.

Jest autorem wielu branżowych artykułów na temat skutecznej sprzedaży. W jego szkoleniach i wykładach poświęconych nowej psychologii sprzedaży wzięło udział kilka tysięcy osób, nie tylko w kraju, ale i za granicą. Ma na swoim koncie wystąpienia m.in. w Portugalii (dla niemal 400 osób z całego świata) oraz na Litwie, Łotwie i w Estonii. W październiku 2015r. wystąpił ze swoimi inspiracjami po raz pierwszy w Belgii. Już w szkole średniej otrzymywał stypendia ministra za niebywałe wyniki w nauce. Na studiach laureat rankingu‚ „Najlepszy z Najlepszych”. Międzynarodowy Praktyk i Master Programowania Neurolingwistycznego oraz Time Line Therapy™. Absolwent licznych kursów i szkoleń z zakresu perswazji, motywacji osiągnięć, skutecznej sprzedaży, wystąpień publicznych. Uczył się m.in. u takich sław, jak: Brian Tracy, Robert Cialdini, Les Brown, Anthony Robbins, Kevin Hogan, Michael Carroll i wielu innych.

Występował na wielu różnych scenach, między innymi obok takich sław jak: Brian Tracy, Les Brown, Robert i Kim Kiyosaki, Blair Singer, Andy Harrington i inni. W Polsce pracuje dla wielu znanych i światowych graczy, m.in.: Michelin, Imperial Tobacco Polska, IBM, Arrow, CTPartners S.A., ICP S.A., Żywiec Zdrój, FMG, Amundi, Credit Agricole, Aviva, Selena, Warta, Betafence, Amica, Aspe, Aspen, Techland, Roncato, Fm Group, Kellys, Manuli Ekobal, Fagumit, Lou Pre, SKOK Wesoła i wielu, wielu innych.

Gdzie i kiedy?

4 października

Hotel  Swing

ul. Dobrego Pasterza 124

31-416 Kraków

 

Twoja inwestycja: 499zł

 

Zadzwoń do nas

+48 733 250 350

Napisz do nas

kontakt@spatiumdg.pl