fbpx

Fryderyk Karzełek

Przedsiębiorca z 27-letnim doświadczeniem. Właściciel i członek zarządu dziesięciu firm. Multimilioner, ceniony money coach. Twórca szkoły Sprzedaży Naturalneji dekalogu komunikacji.

Autor książki „Pieniądze są sexi”, bestsellerowej, autobiograficznej mapy do niezależności finansowej i zamożności. Twórca setek godzin materiałów szkoleniowych pomagających ludziom w zarządzaniu finansami, osiąganiu równowagi życiowej, budowaniu niezależności finansowej i dużych dochodów oraz uczących sztuki sprzedaży.

Fryderyk Karzełek jest jednym z tych trenerów, którzy najpierw osiągnęli sukces, a dopiero później zaczęli dzielić się nim z innymi. Także jeśli szukasz prawdziwego mentora – to jesteś we właściwym miejscu.  Zostań z nami, buduj swoją niezależność finansową korzystając z 27-letniego doświadczenia praktyka i nauczyciela – Fryderyka Karzełka.

W swojej karierze przeszkolił przeszło 10 tys osób. Z jego wsparcia korzystały takie firmy jak Roca, PZU, Warta, Allianz, Amplico, Commercial, Aviva, PKO BP, OVB, Inter Polska oraz tysiące klientów indywidualnych.

Od września wprowadził program mentorski Gra o Milion, którego celem jest doprowadzenie podopiecznych do ich pierwszego miliona.

Zadzwoń do nas

+48 733 250 350

Napisz do nas

kontakt@spatiumdg.pl