fbpx

Piotr Karkoszka

TRENER SPRZEDAŻY I MÓWCA MOTYWACYJNY

W zakresie biznesu współzałożyciel firmy szkoleniowej Leadersway, która specjalizuje się w długoterminowych procesach rozwojowych firm – szczególnie w zakresie zwiększania sprzedaży oraz wyników finansowych. Skupia w niej zarówno praktyków sprzedaży i biznesu oraz psychologów i coachów.

W zakresie motywacji i szeroko rozumianego rozwoju osobistego autor szkoleń motywacyjnych takich jak Narodziny Zwycięzcy.

Gość programów TVN Biznes i Świat oraz konferencji Naukowych tj. W stronę Zmian lub Profectus organizowanych przez Uniwersytet Jagielloński.

Współtwórca Ogólnopolskiego Projektu Kluby Rozwoju Osobistego Leaders Club. Pasjonat biznesu – zaangażowany w wiele projektów biznesowych, które wspiera jako mentor i współwłaściciel tj. Sports Empire, Libra Concept i AF Trade.

Jako wieloletni praktyk sprzedaży i biznesu opracował autorskie programy szkoleń z zakresu swoich specjalizacji:

  • TELEMARKETING – jedyne na rynku szkolenie, po którym będziesz miał realne efekty w postaci spotkań z klientami.
  • SPRZEDAŻ – „Deal Marker – odwróć proces sprzedaży” to szkolenie, które od lat zmienia sposób myślenia o sprzedaży ludziom w rozmaitych branżach. To dzięki niemu ludzie zaczynają myśleć, że sprzedaż jest przyjemnością i nie mogą doczekać się kolejnych klientów!
  • WYSTĄPIENIA PUBLICZNE – najbardziej wymagające ze szkoleń dla prawdziwych liderów. Testuje uczestników w najtrudniejszych sytuacjach i uczy 100% kontroli nad tym, co dzieje się podczas wystąpienia.
  • ZARZĄDZANIE I PRZYWÓDZTWO – współpracuje z liderami organizacji w postaci indywidualnych planów szkoleniowych i indywidualnych sesji rozwojowych.

Pomaga organizacjom wracać do fundamentów – wyznaczania misji i celów nadrzędnych, aby efektywnie i skutecznie wyznaczać wizje i plany długoterminowe.

Pomaga budować style zarządzania, wykorzystywać naturalne talenty, budować systemy premiowe, pracuje nad umiejętnościami miękkimi oraz doradza po to, ABY TWÓJ BIZNES był bardziej SKUTECZNY.

Projektuje systemy sprzedaży od podstaw współpracując z: działami marketingu, rekrutacji, sprzedaży, obsługi klienta, Managerami wyższego stopnia.

Jako mówca motywacyjny oraz trener rozwoju osobistego specjalizuje się w:

  • Wzbudzaniu motywacji do zmiany,
  • Zmiany nastawienia do siebie, świata, zarabiania, pieniędzy i biznesu,
  • Budowaniu pewności siebie,
  • Przełamywaniu swoich barier,
  • Zmienianiu świata na lepsze,
  • Wyznaczaniu celów i planów.

Zadzwoń do nas

+48 733 250 350

Napisz do nas

kontakt@spatiumdg.pl