fbpx

Budowanie marki osobistej

Szkolenie, po którym będziesz wiedzieć jak stworzyć fundamenty silnej i rozpoznawalnej marki

12 września, Kraków

Na szkoleniu Budowanie marki osobistej dowiesz się jak:

 • Określić główną WARTOŚĆ swojej marki, czyli to, co ludzie zyskują przez kontakt z Tobą,
 • Ustalić na czym polega Twoja PRZEWAGA KONKURENCYJNA, czyli w czym jesteś lepszy od innych i dlaczego akurat Tobie klienci mają płacić najwyższe stawki,
 • Zdobędziesz umiejętność otaczania się WŁAŚCIWYMI LUDŹMI, którzy w różny sposób przyczynią się do wybudowania i umocnienia Twojej marki,
 • Nauczysz się jak szybko, klarownie i skutecznie opowiadać o sobie potencjalnym klientom tak, żeby po pierwsze zrozumieli, a po drugie natychmiast dostrzegli wartość tego, czym się zajmujesz. Tym samym zdobędziesz umiejętność, której nie posiada 95% ludzi na rynku pracy,
 • Przygotujesz osobisty plan działania na okres bezpośrednio po szkoleniu, który sprawi, że tempo budowania Twojej marki osobistej błyskawicznie przyspieszy.

Jeśli chcesz...

 • Zwiększyć sprzedaż i podnieść wartość swojej oferty,
 • Poprawić swoją pozycję w negocjacjach, komunikacji i relacjach towarzyskich,
 • Wybudować silną i rozpoznawalną markę osobistą,
 • Być znanym specjalistą w swojej dziedzinie,
 • Przyciągać do siebie nowych klientów,
 • Wysyłać w świat konkretny i skuteczny przekaz,
 • Zacząć zarabiać dobre pieniądze na tym, co z Tobą spójne i co sprawia Ci radość,
 • Zaplanować swój sukces i nauczyć się ten plan realizować,
 • Skutecznie komunikować się z odbiorcami Twojej marki.

Pamiętaj – ludzie zapomną o czym mówiłeś, zapomną nawet co dokładnie robiłeś. Ale nigdy, ale to przenigdy nie zapomną jak się przy Tobie czuli. Personal branding to żadne „czary-mary”, ani kampania autopromocyjna, wymagająca Bóg wie jakich nakładów finansowych, znajomości w mediach, czy czasu.

Pamiętaj, że marką jesteś cały czas, niezależnie od tego, czy zdajesz sobie z tego sprawę i czy w ogóle nad tym pracujesz. Zawsze zostawiasz po sobie jakieś wrażenie, ludzie zawsze jakoś Cię odbierają i albo chcą zobaczyć się z Tobą ponownie, albo wręcz przeciwnie.

Pomyśl ile zyskasz, kiedy nauczysz się świadomie kierować tym niesamowitym potencjałem.
Szkolenie powstało właśnie z myślą o umiejętnym i skutecznym kreowaniu własnej marki. Zanim świat będzie mógł Cię poznać, musisz ustalić z czego właściwie chcesz być znany.

Zanim wycenisz swoje usługi, dobrze jest dowiedzieć się jaką wartość mają one dla ludzi. Zanim określisz swoją pozycję na rynku, ustal jaką masz przewagę nad swoją konkurencją.

I pamiętaj – Twoja marka jest Twoja. Na szkoleniu nie będziesz uczyć się sztucznych modeli i nie będziesz na siłę wciskany w stworzone przez kogoś schematy.

Twoja osobista marka powinna opierać się na Twoich zasobach, zdolnościach, światopoglądzie i wyjątkowych cechach, które wyróżniają Cię wśród innych. Wszystko czego potrzebujesz, to skutecznych narzędzi, które pomogą wydobyć i uwydatnić Twoje naturalne predyspozycje i atuty. I ja Ci ich dostarczę!

Twoja marka jest tym, co ludzie mówią o Tobie, kiedy wychodzisz z pokoju. To wrażenie jakie pozostawiasz w sercach rozmówców.

Agenda

8:00 – 8:50 – Rejestracja uczestników

9:00 – 10:30 – Mocne fundamenty kluczem do sukcesu, czyli po co Ci ta marka i czym ona właściwie jest.

10:30 – 10:45 – Przerwa kawowa

10:45 – 12:15 – Co naprawdę daję ludziom i dlaczego mają mi za to płacić? Czyli jak budować silną markę na swoich mocnych stronach, jaką wartość wnoszę do świata i jak dotrzeć z nią do nowych klientów.

12:15 – 12:30 – Przerwa kawowa

 

12:30 – 14:00 – To czym się właściwie zajmujesz? Czyli Jak skutecznie komunikować się z klientem i jak budować w jego umyśle, oraz sercu autorytet marki.

14:00 – 15:15 – Lunch

15:15 – 16:45 – Ludzie kochają dobre historie! Czyli jak budować autentyczne relacje z klientami i sprawić, by związali się emocjonalnie z naszą marką.

16:45 – 17:00 – Przerwa kawowa

17:00 – 18:30 – Razem możemy więcej! Czyli potęga synergii, oraz współzależności. I jaki jest plan? Czyli od czego zacząć i jak sprawić, by najbliższy tydzień zmienił w historii budowania mojej marki więcej, niż cały poprzedni rok.

Kto prowadzi szkolenie?

Moją misją jest zrobienie ze świata lepszego miejsca poprzez rozwijanie indywidualnego potencjału moich partnerów businessowych. Jeśli na tej planecie będzie więcej spełnionych, szczęśliwszych i bardziej usatysfakcjonowanych ludzi, ze sprawnie funkcjonującymi businessami i poukładanym życiem osobistym, to zarówno nam, jak i naszym dzieciakom oraz wnukom będzie po prostu żyło się tu znacznie przyjemniej!]

W swojej pracy korzystam z najnowszych ustaleń psychologii pozytywnej, behawioralnej, oraz psychocybernetyki. Pracę coachingową opieram na standardach szkoły ICC oraz odkryciach coachingu prowokatywnego.

Gdzie i kiedy?

12 września

Hotel  Swing

ul. Dobrego Pasterza 124

31-416 Kraków

 

Twoja inwestycja: 499zł

Zadzwoń do nas

+48 733 250 350

Napisz do nas

biuro@spatiumdg.pl