fbpx

Cele i Motywacja

Tylko 5% populacji spełni swoje marzenia. Dlaczego?

Ponieważ spełnianie marzeń jest umiejętnością taką jak jazda na rowerze, gra w szachy, albo przyrządzanie sufletu. Niestety umiejętności tej nie uczą nas w szkołach, ani na studiach. Ludzie kończą edukację nie wiedząc jak zarabiać pieniądze, jak stworzyć harmonijny związek, jak wychowywać dzieci, jak radzić sobie ze stresem i jak pielęgnować relacje z bliskimi osobami. A jednak to właśnie tych umiejętności najczęściej wymaga się od nas w życiu.

Szkolenie Cele i Motywacja powstało z myślą o wychodzeniu na przeciw najbardziej podstawowym i najważniejszym potrzebom naszego społeczeństwa. Po dziesięciu latach pracy z ludźmi wiem dokładnie, w których miejscach najczęściej się potykają, co jest przyczyną spadków ich motywacji i co sprawia, że plany, które wyglądają pięknie na papierze niezbyt często zostają zrealizowane w rzeczywistości.

Podczas projektowania szkolenia Cele i Motywacja zastosowałem najnowsze trendy i rozwiązania wypracowane przez światowych liderów współczesnego rynku, z którymi miałem przyjemność współpracować. Dzielę się z Tobą wiedzą wypracowaną przez gigantów rynku takich, jak: Apple, Samsung, Huawei, Credit Argicole, czy Nationale Nederlanden.

Co na Ciebie czeka:

 • Stworzysz konkretny plan działania, w którym co do dnia zaplanujesz co i kiedy zrobisz, aby marzenia stały się Twoją rzeczywistością,
 • Zbudujesz pewność siebie i odkryjesz swoje mocne strony, co jest kluczowym elementem skutecznego i konsekwentnego działania,
 • Sprawisz, że strach zacznie Cię motywować,
 • Będziesz porozumiewać się w skuteczny i wpływowy sposób, bez uciekania do agresji i manipulacji,
 • Zwiększysz własną efektywność oraz tempo realizacji swoich celów,
 • Zbudujesz wysoką samoocenę oraz poczucie niezależności, które są kluczowymi kompetencjami we współczesnym świecie.

 

Pamiętaj, że zmiana jest nieunikniona.

Może Ci się ona po prostu przydarzać, albo możesz wprowadzić ją świadomie z radością i spokojem rozumiejąc to co się zdarzyło i z zachwytem spoglądając w przyszłość. Zapraszam Cię do udziału w fascynującej przygodzie, podczas której zrozumiesz lepiej samego siebie, podniesiesz swoją skuteczność, nauczysz się wpływać na ludzi, oraz odnajdziesz głębokie pokłady energii, pozwalające Ci skutecznie działać i z odwagą dążyć do realizacji Twoich wspaniałych wizji. A wszystko po to, byś stał się jeszcze szczęśliwszym, spokojniejszym i bardziej spełnionym człowiekiem.

 

Jeśli chcesz:

 • Znacznie podnieść swoją skuteczność w życiu osobistym i w biznesie,
 • Rozbudzić w sobie instynkt zwycięzcy,
 • Dowiedzieć się jak pokonać obawy i wykorzystać stres na swoją korzyść,
 • Odnaleźć własną drogę i znaleźć motywację niezbędną do tego, by wytrwale nią kroczyć,
 • Dołączyć do elitarnego grona 5% ludzi, którzy spełniają swoje marzenia i nie interesuje ich bycie przeciętnym człowiekiem.

 

 to szkolenie Cele i Motywacja jest właśnie dla Ciebie!

Zadzwoń do nas

+48 733 250 350

Napisz do nas

biuro@spatiumdg.pl