fbpx

Aleksander Sienkiewicz

Certyfikowany Trener Structogram, Trener Nowej Psychologii Sprzedaży – kierunku rozwoju teorii i praktyki sprzedaży oraz pracy z klientem, którego standardy współtworzył i przekazywał jako jeden z pierwszych w Polsce.

Autor książki – poradnika „Halo? Sprzedaż!” oraz innowacyjnego szkolenia audio: „XII – Teraz Twoja kolej.”

Polski prelegent podczas pierwszego i największego w Polsce Międzynarodowego Kongresu Osiągnieć NAC 2013, który na sali zgromadził ponad 4000 osób z całej Polski i Europy.

Od początku kariery związany ze sprzedażą, konsultingiem i zarządzaniem. Jeszcze na studiach doradzał w zespole konsultingowym w Ministerstwie Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej. W sprzedaży przeszedł ścieżkę kariery od account’a do wiceprezydenta spółki. Uczestniczył w budowie kilku biznesów i grup kapitałowych. Od ponad dziesięciu lat działając na własny rachunek z powodzeniem łączy potencjał komunikacji reklamowej z praktycznym i kompetencyjnym wsparciem doradczym i szkoleniowym klientów niemal ze wszystkich branż.Jest autorem wielu branżowych artykułów na temat skutecznej sprzedaży. W jego szkoleniach i wykładach poświęconych nowej psychologii sprzedaży wzięło udział kilka tysięcy osób, nie tylko w kraju, ale i za granicą. Ma na swoim koncie wystąpienia m.in. w Portugalii (dla niemal 400 osób z całego świata) oraz na Litwie, Łotwie i w Estonii. W październiku 2015r wystąpił ze swoimi inspiracjami po raz pierwszy w Belgii. Już w szkole średniej otrzymywał stypendia ministra za niebywałe wyniki w nauce. Na studiach laureat rankingu‚ „Najlepszy z Najlepszych”. Międzynarodowy Praktyk i Master Programowania Neurolingwistycznego oraz Time Line Therapy™. Absolwent licznych kursów i szkoleń z zakresu perswazji, motywacji osiągnięć, skutecznej sprzedaży, wystąpień publicznych. Uczył się m.in. u takich sław, jak: Brian Tracy, Robert Cialdini, Les Brown, Anthony Robbins, Kevin Hogan, Michael Carroll i wielu innych.Przez ostatnie lata realizował projekty szkoleniowe m.in. dla takich firm, jak: Michelin, Imperial Tobacco Polska, IBM, Arrow, Credit Agricole, Amundi, Aspen Pharma, CTPartners, Warta, Betafence, Amica, Aspe, Techland, Roncato, Fm Group, Kellys, Manuli Ekobal, Neorol, SKOK Wesoła i wielu innych. Jego zaangażowanie i najwyższą jakość kompetencji potwierdzają liczne opinie i oficjalne rekomendacje otrzymane od klientów firmowych. Współorganizował i współrozwijał jeden z największych w Polsce eventów motywacyjnych, który w 2011 roku zgromadził na sali ponad 2300 osób.

Od początku kariery kieruje się w pracy ze sprzedawcami mottem:
„Sprzedawaj tak, jak sam chciałbyś kupować.”

Szczególny powód jego działalności to:
Pomagać sprzedawcom czerpać przyjemność ze swojej pracy (Helping people enjoy selling).

Zadzwoń do nas

+48 733 250 350

Napisz do nas

biuro@spatiumdg.pl