fbpx

Justyna Liber

Założycielka firmy szkoleniowej LIBERSO Master Your Flow, która prowadzi szkolenia i doradztwo w zakresie budowy strategii zrównoważonego wzrostu z wykorzystaniem naturalnych talentów członków organizacji klienta. Justyna Liber to niezwykle skuteczna, kompetentna i pełna energii entuzjastka rozwoju efektywności zespołów poprzez odkrywanie i właściwe wykorzystywanie indywidualnych talentów ludzi. Posiada dar mówienia o skomplikowanych tematach w bardzo prosty i przystępny sposób, często z olbrzymią dawką humoru. Posiada 16 -letnie doświadczenie w sprzedaży w międzynarodowych korporacjach, gdzie zarządzała wielomilionowymi projektami, które wymagały natychmiastowego tworzenia zespołów o wysokiej wydajności.

Przy jej wsparciu blisko tysiąc osób odkryło swoje źródło flow. Ma za sobą ponad 150 dni
warsztatowych w organizacjach biznesowych z zespołami, które odkrywały własne możliwości korzystania z flow na poziomie zespołu, co przekładało się na: wzmocnienie poczucia własnej wartości, poprawę komunikacji, wzrost rezultatów biznesowych.

Zrealizowała kilkadziesiąt wystąpień publicznych inspirując innych do bycia sobą i umiejętnego korzystania z własnego flow po to, aby doświadczać szczęścia w życiu – nie tylko zawodowym, ale i prywatnym.

OSIĄGNIĘCIA

Politechnika Wrocławska, mgr inż., Akademia Ekonomiczna we Wrocławiu, tytuł MBA na Uniwersytecie Teeside w Wielkiej Brytanii, tytuł EFG (European Financial Guide) na Europejskiej Akademii Planowania Finansów, akredytowany Flow oraz Performance Consultant Talent Dynamics. Jako Globalny Partner Entrepreneurs Institute Rogera Hamiltonawprowadziła Dynamikę Talentów do Polski w 2014 roku.

PUBLIKACJE

„Zamień Flow na Cash Flow”, publikacja w trakcie procesu wydawniczego. Korekta merytoryczna oraz wstęp do polskiego wydania „Strategia Milionera, Spersonalizowana droga do sukcesu finansowego” Rogera Hamiltona, wydawca Onepress.

Zadzwoń do nas

+48 733 250 350

Napisz do nas

biuro@spatiumdg.pl