fbpx

Moc Przedsiębiorczości

Przeglądaj najbliższe wydarzenia

Wybierz najlepszy termin dla siebie

Już niebawem pojawi się nowy terminarz.

Czym jest wydarzenie

MOC PRZEDSIĘBIORCZOŚCI?

Jest to 8 godzinne szkolenie, podczas którego inspirujemy w kierunku przedsiębiorczości. Wierzymy, że odpowiednie otoczenie oraz skuteczna wiedza przynosi ogromne rezultaty.

Podczas wydarzenia MOC Przedsiębiorczości nawiążesz wiele wartościowych kontaktów. Jest to doskonała okazja na pozyskanie nowych klientów, jak i współpracowników.

Pokażemy również sposoby na dodatkowe dochody. Uzyskasz dostęp do oferty szkoleniowej największych specjalistów w Polsce.

Relacje zdjęciowe

Opinie uczestników

Myślę, że sam fakt, że zaczęłam się uczyć i poszerzać horyzonty jest nieoceniony. Poprawiłam swoje wyniki sprzedażowe i nauczyłam się wykorzystywać swoje naturalne talenty w pracy. Wszystko czego się nauczyłam w jakimś stopniu wpłynęło na moje życie i je poprawiło. Nie wyobrażam sobie, że mogłoby zabraknąć Spatium Development Group w moim życiu!

Aneta Waśko

Ze względu na szeroki zakres szkoleń Spatium Development Group, mogę je wykorzystywać w swojej firmie, w szczególności tematy związane z kreacją wizerunku, budowania marki, umiejętności przedstawiania i prezentowania siebie i firmy. Nie bez znaczenia są to unikalne szkolenia sprzedażowe, dzięki którym z łatwością pozyskałem kilku znaczących klientów. Trudno mi sobie wyobrazić w tak dynamicznie zmieniającym się świecie, gdzie social media odgrywają coraz większą rolę, bez nowych kompetencji, bez nowych technik pozyskiwania klienta, bez umiejętności prezentowania swojego biznesu, zatem Spatium Development Group będzie doskonałym partnerem w nowoczesnym biznesie.

Jacek Kazimierczak

Będąc w kilku firmach uczestniczyłem w bardzo wielu wartościowych szkoleniach, ale zawsze kończyło się tak samo, czyli byłem zachwycony wiedzą jaką mi przedstawiono mniej więcej miesiąc, a później było kolejne szkolenie. Kiedy dołączyłem do Spatium Development Group pokazano mi jak wykorzystywać wiedzę każdego dnia. Wszystko to sprawiło, że mój entuzjazm już nie maleje jak dotychczas, moje życie stało się lepsze, mam więcej czasu dla siebie i rodziny, a ponad to cały czas mam kontakt z fantastycznymi ludźmi.

Adam Bocheński

Na początku firma Spatium była dla mnie zwykłą marką szkoleniową. Dopiero z czasem odkryłem jakie możliwości płyną z uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Spatium. Nawiązuje wartościowe relacje, poznaje fantastyczne osoby, u których przedsiębiorczość to chleb powszedni. Aż do dzisiaj doświadczam pozytywnych pozytywnych skutów współpracy. Wierzę, że z biegiem czasu mnóstwo osób zmieni swoje życie biznesowe - właśnie ze Spatium Development Group.

Kamil Marczyński

Spatium to nie tylko firma, ale przede wszystkich społeczność ludzi, którzy chcą czegoś więcej od życia. Pierwszy raz spotkałem firmę, która daje tyle wartości, rozwiązań i możliwości z różnych aspektów naszego życia – od rozwoju osobistego, biznesowego, wellness i zdrowia, i możliwości inwestycyjnych. Tym samym, każdy w tej społeczności znajdzie dla siebie wiedzę, możliwości i narzędzia do rozwoju i zarabiania w dziedzinie, która go interesuje.

Rafał Mzyk

Zapisz się na MOC PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Kliknij, aby zarezerwować miejsce

Zadzwoń do nas

+48 733 250 350

Napisz do nas

kontakt@spatiumdg.pl