fbpx

Iwona Spychalska

Iwona Spychalska – certyfikowany Life & Business Coach ACC International Coach Federation, certyfikowany neurocoach i praktyk NLP, mentor, trener. Pomaga: ludziom – aby doszli do pełni życia osobistego i zawodowego, przedsiębiorcom – aby stali się efektywnymi w swoich biznesach oraz firmom – aby wzniosły swoje rezultaty na oczekiwany poziom. Jako trener sprzedaży, komunikacji, efektywnego zarzadzania zespołami oraz umiejętności menadżerskich, opiera prowadzone warsztaty szkoleniowe o aspekty psychologiczne, odkładając nudną teorię na
bok. Posiłkuje się przy tym m.in. wiedzą praktyczną zdobytą podczas 14 lat aktywnej działalności i prowadzenia biznesów w branżach: bankowość, finanse, nieruchomości. Mimo tych bogatych doświadczeń, to nie szkolenia są tym, co pochłania ją całkowicie. Jej pasją jest neurocoaching.

Jest zafascynowana niesamowitymi zdolnościami ludzkiego umysłu. Jako entuzjastka przekraczania granic mentalnych, wykorzystując skutecznie wiedzę na temat mechanizmów działania ludzkiego umysłu, pomaga ludziom nie tylko uwolnić ukryte możliwości i potencjał – aby mogli efektywnie kreować swoje życie. Również pomaga ludziom osiągnąć wolność mentalną, pozbyć się negatywnych nawyków, ograniczeń i konfliktów wewnętrznych – aby już nic nie stało im na przeszkodzie do życia, jakiego by chcieli …a to wszystko w czasie diametralnie krótszym niż bez współpracy ze swoim umysłem. O niezwykłej mocy coachingu – w tym skuteczności metod opartych na neurobiologii i NLP – może zaświadczyć wielu zadowolonych Klientów, z którymi przeprowadziła ponad pół tysiąca indywidualnych godzin coachingowych w ciągu ostatnich 4 lat. Ta pełna energii zwolenniczka rozwoju osobistego i biznesowego, inspiruje ludzi do budowania świadomości, wychodzenia ze strefy komfortu, pokonywania własnych ograniczeń i słabości.

Współprowadząc w ostatnim czasie, jedną z większych w Polsce organizacji networkingowo-rozwojowych zrzeszającą przedsiębiorców, pomogła setkom przedsiębiorców, inspirując ich, motywując do działania, organizując im przestrzeń biznesową, jednocześnie wspierając najważniejsze dla niej wartości: dobre relacje, partnerską współpracę i wzajemną pomoc.

Jej motto przewodnie brzmi: „Zacznij być autorem zmian, jakich potrzebujesz w swoim życiu”. A największą satysfakcję, daje jej obserwowanie pozytywnych zmian jakie zachodzą w życiu ludzi, z którymi współpracuję.

Zadzwoń do nas

+48 733 250 350

Napisz do nas

biuro@spatiumdg.pl