Dlaczego?

Moją misją jest zrobienie ze świata lepszego miejsca poprzez rozwijanie indywidualnego potencjału moich partnerów businessowych. Jeśli na tej planecie będzie więcej spełnionych, szczęśliwszych i bardziej usatysfakcjonowanych ludzi, ze sprawnie funkcjonującymi businessami i poukładanym życiem osobistym, to zarówno nam, jak i naszym dzieciakom oraz wnukom będzie po prostu żyło się tu znacznie przyjemniej!

Co?

Jeśli zauważyłeś, że Tobie, bądź Twojemu zespołowi brakuje motywacji do działania, wiem jak możesz to zmienić. Jeśli Twoja firma utknęła w jakimś punkcie, nie przynosi satysfakcjonujących dochodów i z jakiegoś powodu przestaje się rozwijać, znajdę tego przyczynę i sposób, aby ją usunąć. Jeśli natomiast działa dobrze, wiem jak możesz sprawić, żeby działała fantastycznie! A jeśli Twój zespół potrzebuje charyzmatycznych, zdecydowanych liderów, bądź Ty sam chcesz stać się kimś takim, ja wiem jak to zrobić. Jestem certyfikowanym coachem, mówcą motywacyjnym i trenerem mentalnym.

Jak?

W swojej pracy korzystam z najnowszych ustaleń psychologii pozytywnej, behawioralnej, oraz psychocybernetyki. Pracę coachingową opieram na standardach szkoły ICC oraz odkryciach coachingu prowokatywnego.

Pamiętaj – ten dzień nigdy się nie powtórzy, a dzisiejsza data może zapisać się w Twoim życiu jako przełomowe wydarzenie. Przeżyj świadomie swoje życie, bo nikt nie zrobi tego za Ciebie, a ja będę Ci chętnie towarzyszył, wspierał i pomagał z dnia na dzień stawać się coraz lepszą wersją siebie.